UX-owe 4Developers

11 kwietnia w Warszawie odbędzie się 4Development, technologiczny festiwal skierowany do fascynatów szeroko pojętej branży IT. Jedną z 12 zaplanowanych ścieżek na konferencji będzie User Experience.

Organizatorzy festiwalu stawiają na interdyscyplinarność i szerokie spektrum zagadnień. Oprócz tematów takich jak Java, Ruby, PHP, architektura aplikacji czy .NET, w tym roku będzie także sporo o użyteczności i zagadnieniach związanych z doświadczeniu użytkownika. Nad warstwą merytoryczną ścieżki UX czuwa Grzegorz Brożyna.

4Developers oprócz wykładów i inspirujących warsztatów oferuje możliwość owocnego networkingu, interdyscyplinarnej wymiany doświadczeń. Sądzę, że jest to wystarczająca rekomendacja by wziąć udział w tym wydarzeniu. Ponadto wszyscy czytelnicy ux-blog.pl mogą liczyć na 15% rabat na uczestnictwo w konferencji. Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod rabatowy: 4dev_UXblog.

Wszystkich nieobecnych już teraz zapraszam do śledzenia twitterowej relacji live z festiwalu.

Zapraszam i do zobaczenia w Warszawie :)

Jestem projektantem stron www i fascynatem tematyki User Experience. W swojej pracy inspiruję się dziedzinami takimi jak antropologia, filozofia, psychologia, semiologia. Przy tym życiową praktykę i mierzalną użyteczność zawsze przedkładam nad książkową teorię. Największą inspiracją jest dla mnie obserwacja ludzkich zachowań w procesie interakcji z produktami cyfrowymi.

Site Footer

Sliding Sidebar

Facebook